Магическо Училище
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическо Училище

Charmed School
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Записване

Go down 
АвторСъобщение
spike_summers




Брой мнения : 1
Registration date : 23.06.2010

Записване Empty
ПисанеЗаглавие: Записване   Записване I_icon_minitimeСря Юни 23, 2010 1:25 pm

Име и фамилия: Спайк Съмърс

Възраст: 13 години

Външен вид: кестенява коса, сини очи, приятна усмивка, добро изражение, белег на гърба и на ръката от огнени топки. Висок съм около 1,60, слабичък, но не кльощав, когато се усмихна ми се появяват две сладки тръпчинки на бузите.

Характер: трудно някой може да ме натъжи и лесно може да ме развесели, постоянно весел, никога уморен, не обичам тъжните филми а комедиите, доста ученолюбим, трудно мога да се разсея, когато ми кажат нещо го правя, когато си намисля нещо никой не може да ме спре, не обичам да създавам или да се намесвам във спорове, а обичам да ги приключвам.

Винаги съм имал сила. Първите няколко години не съм я използвал. Чак когато станах на седем разбрах за нея. Ето как стана: бяхме седнали с мама и татко на масата да си хапваме курабиики, понеже масата беше голяма, а мама и тати се бяха втренчили в телевизора и не ме чуваха а аз не можех да стигна бисквитката просто си протегнах ръката и бисквитката изведнъж се премести в ръката ми доста бързо. Все едно скочи. Не можех да повярвам на това. бОях се да кажа на мама и татко, защото не знаех че и двамата са вещери. Когато се прибрах в стаята си само се протехнх и стотинката изхвърча в ръката ми. Тогава, разбрах че имам силата телекинеза. Чак когато станах на десет започнах да местя по-големи неща, а когато станах на единадесет се ядосах на татко и го метнах през прозореца. Добре че бяхме на първия етаж. Тогава той ми каза за силата ми и ми показа неговата.Нямам уайтуайтърска кръв нито купидонска само вещерска. Имам също така брат и сестра. Брат ми може да левитира а сестра ми има астрална проекция. Първият път когато брат ми левитира си помисли, че ние му правим номер но не беше. Когато станах на дванадесет нашите починаха. Аз и брат ми и сестра ми бяхме съкрошени. Затова останахме при леля ни. Тя също е вещица.

Сила: Телекинеза
Върнете се в началото Go down
 
Записване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Записване

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическо Училище :: Форум :: Училището-
Идете на: