Магическо Училище
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическо Училище

Charmed School
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Twilight Saga

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Кристен Стюарт

Кристен Стюарт


Брой мнения : 301
Age : 29
Име/Фамилия : Кристен Стюарт
Възраст : 16
Първична сила : Видения
Титла : Ученик - Първи курс
Уайтлайтърска кръв? : Не
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 21.03.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 9:34 pm

Тук можете да изказвате мнението си за книгите от поредицата и би било много интересно да я обсъждаме. The Twilight Saga 824683

П.П. Ако админите на харесват темата да я изтрият ,но ми се струва направо нечестно да няма тема за най-нашумялата поредица.


Последната промяна е направена от Кристен Стюарт на Чет Апр 09, 2009 10:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Admin
Нейтън Скот


Брой мнения : 225
Age : 30
Име/Фамилия : Нейтън Скот
Възраст : 24
Първична сила : Взривяване
Придобита сила : Съчуствие
Титла : Преподавател по Отвари
Уайтлайтърска кръв? : Да
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 23.01.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 9:58 pm

Няма проблем за темата.То и без това цялото училище е Здрачово и Чародейско. The Twilight Saga 56777
Аз съм голям фен на порицата.Всичките главни герои са ми любими без Джейкъб и върколаците! happy
Върнете се в началото Go down
Кристен Стюарт

Кристен Стюарт


Брой мнения : 301
Age : 29
Име/Фамилия : Кристен Стюарт
Възраст : 16
Първична сила : Видения
Титла : Ученик - Първи курс
Уайтлайтърска кръв? : Не
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 21.03.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 10:00 pm

Аз чуствам непреодолима нужда да изкажа мнението си за книгите. Ще се опитам да не пускам спойлери ,но все пак като не искате да научите някои неща не четете по-надолу.

1.Twilight - Незабравима книга. Още от първите страници пред теб са отваря един свят ,който не може да напуснеш.Започваш да препрочиташ книгата отново и отново. В този свят всичко е толкова перфектно. Ти изживяваш всяка описана в книгата емоция. Влизаш под кожата на героите .И всичко изглежда толкова нереално ,и все пак всякаш няма нещо ,което да не може да се случи. Особено Едуард... Ах този Едуард.Толкова е перфектен.Иска ти се да преживееш любов като тази описана в книгата , искаш да имаш свой собствен Едурад. Всичко в него е толкова възвишено... Колкото и да говоря няма да успея да кажа всичко за книгата...Всеки ,който я е чел ме разбира.


2.New Moon - В тази книга вече реалността и нереалното се преплитат. Когато Едуард напуска Бела сякаш част от теб липсва. Емоцийте ти се променят. Нови герой навлизат в историята ...И всичко отново се повтаря - изживяваш емоцийте на героито всякаш си преживял всичко преди броени дни. Аз лично първо адски се ядосах на Едуард... КАК МОЖА ТАКА ДА Я ОСТАВИ? КОГАТО ВСИЧКО БЕШЕ ТАКА ПЕРФЕКТНО?.... След ,което Бела... С това,че започна да залита по Джейкъб...Но все пак ясно си личеше ,че не може да живее пълноценно без Едуард ,което ми харесваше ,но третата книгаа...........


3.Eclipse - Бела ти си к*чка [съжалявам за думата ,която използвам ,но толкова ме дразни....]!!! Как може да се колебае при положение ,че толкова страдаше по Едуард...Така го боготвореше...Толкова го обичаше... Как може изобщо? Да наранява и двамата, постоянно, а те да продължават да я обичат!? И накрая бум! Тя обича и двамата, но избира този, без който не може да живее. Знае ли колко му е гадно на Едуард- да знае, че момичето, което обича повече от всичко на този свят не обича само него! Ама той естествено няма нищо против... Не го заслужава! Не заслужава нито частичка от всичко това, което Джейкъб и Едуард и подариха и дадоха! Не е честно просто защото не го оценява!
А ЦЕЛУВКАТА Й С ДЖЕЙКЪБ... ЛЕЛЕ СИГУРНО ПОСЛЕ ПОНЕ 1 ЧАС СЛЕД КАТО ГО ПРОЧЕТОХ МИ ИЗЛИЗАШЕ ПАРА ОТ УШИТЕ.......Толкова ядосната не съм била и никога не съм мислила ,че ще се впрягам толкова за 1 книга де...
Върнете се в началото Go down
Кристен Стюарт

Кристен Стюарт


Брой мнения : 301
Age : 29
Име/Фамилия : Кристен Стюарт
Възраст : 16
Първична сила : Видения
Титла : Ученик - Първи курс
Уайтлайтърска кръв? : Не
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 21.03.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 10:07 pm

Леле сега като си гледам мнението малко съм се увлякла в дължината му. Нищо де ,поне има какво да си четете и да размишлявате над "думите" ми. smqh
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Admin
Нейтън Скот


Брой мнения : 225
Age : 30
Име/Фамилия : Нейтън Скот
Възраст : 24
Първична сила : Взривяване
Придобита сила : Съчуствие
Титла : Преподавател по Отвари
Уайтлайтърска кръв? : Да
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 23.01.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 10:21 pm

И аз много се бях ядосал,когато Джейкъб целуна Бела,а тя си счупи ръката.Ама после беше яко,когато Ед заплашваше вълчо. smqh
Върнете се в началото Go down
Кристен Стюарт

Кристен Стюарт


Брой мнения : 301
Age : 29
Име/Фамилия : Кристен Стюарт
Възраст : 16
Първична сила : Видения
Титла : Ученик - Първи курс
Уайтлайтърска кръв? : Не
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 21.03.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 11:02 pm

"- Да не си посмял да я целунеш отново!" - Тази реплика ме хвъри от стола! Изобщо 3-тата книга е както се казва - смях през сълзи. От една страна се спуквам от смях ня някой реплики на Ед. От друга пък толкова ми е мъчно за него. Как може да му го причинят? Всеки път като се сетя за Жела{Бела} и Бейкъб {Джейкъб} ми се скапва целия ден.
А на репликата:
"- Ако тя поиска?... " - Леле тогава мислено изгарях вече умъртвените от мен тела на изменниците {Бела и Джейкъб}. И това беше ,защото бях сигурна ,че разгонената пачавра ЩЕ ГО ПОИСКА! Бела и псето Джейк ми паднаха в очите точно в тази книга.Джейкъб постъпи толкова лошо с целувките,че направо не е за вярване!С първата целувка само Джейк ми стана противен,защото се възползва от слабостта на Бела,за да задоволи нуждите си,но с втората направо исках да извия малкото вратле на Бела и да влача Джейкъб за косата от планината до вкъщи! И двамата страшно нараниха Едуард!Бре мама му стара,като не го щете-аз ще го взема бе! [Сега ми иде да си ударя няколко шамара аз не пусвам ,но като се сетя ... ]

Просто ... Как да кажа... След всичко ,което се случваше в Новолуние и Здрач ... Не знам... Беше адски тъпо от страна на Бела така да ги разиграва... Особено Ед... Тя няма право на избор! По простата причина ,че още в Здрач се предполага да е избрала. Пфф какво да кажа "лека жена" huh smqh
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Admin
Нейтън Скот


Брой мнения : 225
Age : 30
Име/Фамилия : Нейтън Скот
Възраст : 24
Първична сила : Взривяване
Придобита сила : Съчуствие
Титла : Преподавател по Отвари
Уайтлайтърска кръв? : Да
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 23.01.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 11:07 pm

Хахаха,права си за много неща. yes
В Затъмнение много се смях,когато Джаспър разказваше на Бела какъв е бил преди и за срещата му с Алис.Тогава Ед като каза,че Алис се е появила,поздравила всички по имена и попитала къде може да се настани. lol
Върнете се в началото Go down
Кристен Стюарт

Кристен Стюарт


Брой мнения : 301
Age : 29
Име/Фамилия : Кристен Стюарт
Възраст : 16
Първична сила : Видения
Титла : Ученик - Първи курс
Уайтлайтърска кръв? : Не
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 21.03.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 11:12 pm

На мен ми беше хипер забавна Алис. Покрай цялата еуфория за годежа и сватбата. smqh
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Admin
Нейтън Скот


Брой мнения : 225
Age : 30
Име/Фамилия : Нейтън Скот
Възраст : 24
Първична сила : Взривяване
Придобита сила : Съчуствие
Титла : Преподавател по Отвари
Уайтлайтърска кръв? : Да
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 23.01.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 11:16 pm

Най-тъжните моменти за мен бяха когато Едуард остави Бела.Когато тя лежеше на земята и все още не осъзнаваше какво става.Беше написано много яко...после когато кучето вдигна телефона и каза,че Чарли е на погребение,след което Ед си помисли,че на погребението на ''Ебла''(размяна на буквите) smqh
...И когато Бела бягаше във Волтера,аз виках ''По-бързо,по-бързо'',без да осъзнавам,че го викам.Ама тогава ми беше първия път когато четох книгата. smqh
Върнете се в началото Go down
Кристен Стюарт

Кристен Стюарт


Брой мнения : 301
Age : 29
Име/Фамилия : Кристен Стюарт
Възраст : 16
Първична сила : Видения
Титла : Ученик - Първи курс
Уайтлайтърска кръв? : Не
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 21.03.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 11:24 pm

А нее... lol Ти ме уби!!! lol
При мен най-брутално беше като целият кино салон започна да ръкопляска на целувката на Ед и Бела [Здрач] и аз бях на средните места на последния ред и с едно момиче скачахме еуфорично и крещяхме "E тея 2 часа ще се душкат преди да се целунат " или пък "Ед действай де! Не сте в девическо училище все пак - искаме малко екшън" smqh
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Admin
Нейтън Скот


Брой мнения : 225
Age : 30
Име/Фамилия : Нейтън Скот
Възраст : 24
Първична сила : Взривяване
Придобита сила : Съчуствие
Титла : Преподавател по Отвари
Уайтлайтърска кръв? : Да
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 23.01.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 11:26 pm

Как те убих? The Twilight Saga 56777
Ами когато счупиха леглото? The Twilight Saga 975193
Върнете се в началото Go down
Genevieve Blanchard

Genevieve Blanchard


Брой мнения : 79
Age : 32
Име/Фамилия : Женевив Бланшард
Възраст : 15
Първична сила : Ледена Ефира
Титла : Ученик - Първи курс
Уайтлайтърска кръв? : Да
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 02.03.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeПет Апр 10, 2009 9:02 am

Дам абсолютно се смях като си разпраяхме по скайп.Щях да падна от стола от смях едва ли не The Twilight Saga 472510 The Twilight Saga 472510 The Twilight Saga 472510
Върнете се в началото Go down
http://darkmagic.dir.bg
Блеър Кастелуцио




Брой мнения : 24
Име/Фамилия : Блеър Кастелуцио
Възраст : 15
Първична сила : Превъплащение
Титла : Ученик - Първи курс
Уайтлайтърска кръв? : Не
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 22.03.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 1:06 am

Олеее, защо сте толкова гадни бее??? Скрийте си нещата за 3тата книга или ще се хвърля от някоя скала wdsdgt The Twilight Saga 155608
Върнете се в началото Go down
Кристен Стюарт

Кристен Стюарт


Брой мнения : 301
Age : 29
Име/Фамилия : Кристен Стюарт
Възраст : 16
Първична сила : Видения
Титла : Ученик - Първи курс
Уайтлайтърска кръв? : Не
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 21.03.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 2:47 pm

А Сиси предопредих за спойлерите! The Twilight Saga 562404
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Admin
Нейтън Скот


Брой мнения : 225
Age : 30
Име/Фамилия : Нейтън Скот
Възраст : 24
Първична сила : Взривяване
Придобита сила : Съчуствие
Титла : Преподавател по Отвари
Уайтлайтърска кръв? : Да
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 23.01.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 7:24 pm

- Хей, Чарли – обади се Едуард, напълно спокоен.
- Не! – изпротестирах аз изпод дъха си.
- Какво? – прошепна обратно Едуард.
- Изчакай първо да си махне пистолета! The Twilight Saga 975193
Върнете се в началото Go down
Genevieve Blanchard

Genevieve Blanchard


Брой мнения : 79
Age : 32
Име/Фамилия : Женевив Бланшард
Възраст : 15
Първична сила : Ледена Ефира
Титла : Ученик - Първи курс
Уайтлайтърска кръв? : Да
Купидонска кръв? : Не
Registration date : 02.03.2009

The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitimeВто Май 26, 2009 10:17 pm

Пфххахаха The Twilight Saga 472510 The Twilight Saga 472510 The Twilight Saga 472510 The Twilight Saga 472510 The Twilight Saga 472510
Върнете се в началото Go down
http://darkmagic.dir.bg
Sponsored content





The Twilight Saga Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Twilight Saga   The Twilight Saga I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Twilight Saga
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическо Училище :: Форум :: Общи Приказки :: Литература-
Идете на: